Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia i z tej okazji Muzeum Rzemiosła, działając pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna ogłasza konkurs na kartkę bożonarodzeniową.

Kartka ma być wykonana jako samodzielna praca plastyczna i zawierać motyw Krosna. Prace nie mogą być prezentowanie nigdy wcześniej ani brać udziału w innych konkursach. Mogą być wykonane w dowolnej płaskiej technice plastycznej – tj. muszą nadawać się do skanowania. Maksymalny rozmiar to A4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace, które należy dostarczyć do Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej (ul. Blich 1, wejście od ul. Słowackiego) zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej.

Harmonogram konkursu:
– ostateczny termin dostarczenia prac: 23 listopada 2023 r.,
– rozstrzygnięcie konkursu: 27 listopada 2023 r.,
– powiadomienie laureatów konkursu: 4 grudnia 2023 r.

Nagrodami w konkursie będą nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatorów. Najładniejsza kartka otrzyma nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Krosna oraz zostanie oficjalną Bożonarodzeniową Kartką Miasta Krosna 2023. Dodatkowo cztery wybrane kartki świąteczne (1 przez Prezydenta Miasta Krosna oraz 3 przez komisję konkursową) zostaną wydrukowane i przeznaczone do dystrybucji.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej w Krośnie.
Kontakt: tel. 515 252 776 lub e-mail: pikt@muzeumrzemiosla.pl

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie m.in. umieszczona na stronach internetowych konkursu www.muzeumrzemiosla.pl; www.krosno.pl oraz www.visitkrosno.pl a także w mediach społecznościowych. Na tych samych stronach internetowych można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem konkursu oraz pobrać formularz zgłoszeniowy.

REGULAMIN  – KLIKNIJ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  –  KLIKNIJ