Muzeum Rzemiosła w Krośnie wraz z Punktem Informacji Kulturalno-Turystycznej zapraszają do wspólnej, rodzinnej zabawy, już w najbliższą sobotę 23 marca2024 r.
grafika: pisanki na zielonym tle, dziewczynka z opaską z uszami królika

Start zabawy i wszelkie niezbędne informacje i materiały do gry, będą dostępne od godz. 12.00 w Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej przy ul. Blich 1 (wejście od ul. Słowackiego).
Grę można zacząć o dowolnej porze, niekoniecznie o 12.00. Ważne, aby rozwiązać zadania maksymalnie do 13.30. Czas trwania gry to około 45 minut.

Prosimy o zapisy telefoniczne, abyśmy mogli przygotować odpowiednią liczbę pakietów dla graczy.
tel. 515 252 776 do piątku 22.03.2024 r. do godziny 15:30.

W przeddzień konkursu ktoś ukrył wszystkie pisankowe dzieła! Zadaniem graczy będzie ich odnalezienie.
Gra trwająca około 45 min, przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi w wieku ok. 7 lat – dla dzieci które znają już literki, cyferki, potrafią liczyć do 10.