Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza osoby dorosłe, seniorów oraz młodzież do uczestnictwa w muzealnym wolontariacie.
Poszukujemy osób, które chciałyby lepiej poznać nasze obiekty: Muzeum Rzemiosła, Wieżę Farną czy Piwnicę PodCieniami, zobaczyć na czym polega praca muzealnika, edukatora i przewodnika. Muzealny wolontariat to szansa na bezpłatne uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych czy edukacyjnych, zgłębienie wiedzy o historii i zabytkach Krosna a także współpraca z ciekawym zespołem.

Wolontariuszom zapewniamy opiekę koordynatora wolontariatu, umowę wolontariacką, ubezpieczenie NNW i zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Osoby chętne do zaangażowania się w muzealny wolontariat zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508 390 031

grafika czerwono niebieska z napisem: zostań wolontariuszem w mrzk