W związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia decyzji o możliwości otwarcia galerii sztuki oraz muzeów, Muzeum Rzemiosła w Krośnie oraz Piwnica PodCieniami będą udostępnione dla zwiedzających od wtorku, 04.05.2021 r. Obowiązuje ścisły reżim sanitarny, oraz limit 1 osoby na 15 m2.

grafika z napisem: zapraszamy od 4 maja. w tle fotogradie biletów do piwnicy pod cieniami, oraz budynek muzeum rzemiosla

W budynku głównym muzeum (ul. Piłsudskiego 19) zapraszamy do zwiedzania ekspozycji stałej: „Dzieje rzemiosła Polski południowo-wschodniej”. W Piwnicy PodCieniami (Rynek 5) czynna będzie wystawa „Dojrzałość” z cyklu „Cztery pory życia krośnian”.  Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wystawy do końca czerwca. Więcej o wystawie „Dojrzałość”, można przeczytać TUTAJ.

Godziny otwarcia i ceny biletów w Muzeum Rzemiosła oraz Piwnicy PodCieniami pozostają bez zmian.
Muzeum Rzemiosła: KLIKNIJ
Piwnica PodCieniami: KLIKNIJ

Zwiedzanie Wieży Farnej możliwe będzie po wcześniejszym uzgodnieniu z Muzeum Rzemiosła (tel. 13 43 241 88).