W galerii Wieży Farnej od 1 czerwca można będzie oglądać wystawę prac Marcina Michała Marszałka: „Rezonans wizyjny”. Od 1 czerwca wieża czynna będzie codziennie z wyjątkiem poniedziałków. Na otwarcie wystawy i spotkanie z artystą zapraszamy 2.06.2021 do ogródka przed budynkiem Muzeum Rzemiosła. Wystawa czynna będzie  do 1.08.2021

Marcin Michał Marszałek – ur. 23 marca 1990r. w Krośnie, w roku 2006 rozpoczął naukę w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie, które ukończył dyplomem w roku 2010, uzyskując tytuł zawodowego plastyka. Malarz, rysownik, ilustrator; muzyk, perkusista i wokalista, autor tekstów, performer z doświadczeniem aktorskim w teatrze offowym. Obecnie szczególnie związany z eksperymentalną formą sztuk wizualnych, opartą głównie na integracji zmysłów z intuicją podczas tworzenia. Zaangażowany w wiele różnorodnych projektów kulturalnych, w szczególności związanych z rodzinnym miastem Krosnem, w którym żyje i tworzy.