W sobotę i niedzielę (18-19 lipca 2020 r. ) przed budynkiem Muzeum Rzemiosła w Krośnie można było poznać tajniki sztuki tkackiej i utkać fragment kilimu z widokiem miasta.

W ciągu dwóch Zakątek Rzemieślniczy przy Muzeum Rzemiosła odwiedziło ponad 500 osób: mieszkańców Krosna, okolicy oraz turystów.
Dziękujemy każdemu, kto chciał spędzić z nami czas w naszym muzealnym zakątku i utkać swój kawałek Krosna. Kilim będziemy tkać dalej, przez cały sezon. Efekt końcowy zaprezentujemy na naszej stronie internetowej oraz w social mediach.

Dziękujemy: EKO Piekarnia Kiełtyka za wspaniałe proziaki, którymi częstowaliśmy naszych gości, dziękujemy Eurogym za pomoc w przygotowaniu strefy odpoczynku i relaksu, dzięki której naszym zwiedzającym było u nas wygodnie.
Dziękujemy Agnieszce Dzindzio-Zając za pomoc w nauce tkania – dzięki niej nasz główny tkacz – Gerard mógł chociaż chwilę odpocząć.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili – było wspaniale! Poniżej fotorelacja z wydarzenia
Rzemieślniczy Zakątek zorganizowany został w ramach  akcji #OdkryjKrosno.